يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - 
يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 101104
 بازدید امروز : 56
 کل بازدید : 277618
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.14
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم معارفه سرپرستان جدید سه حوزه مدیریتی معاونت دانشجویی

برگزاری مراسم معارفه سرپرستان جدید سه حوزه مدیریتی معاونت دانشجویی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مراسم معارفه سه مدیر جدید حوزه های فرهنگی و فوق برنامه، دانشجویی و تربیت بدنی دانشگاه  با حضور دکتر خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیران و روسای ادارت این حوزه روز سه شنبه چهارم تیر ماه در سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.
 
 
دکتر خدادوست در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران قبلی این معاونت، اظهار کرد: از مهم ترین ویژگی های این حوزه، خدمتی است که ما به دانشجویان ارائه می دهیم و همه ما باید این را بدانیم که یکی از راه های رسیدن به خدا، در قالب خدمت کردن محقق می شود و ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به دانشجو نیست. 
 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه ضمن بیان احادیث و روایات متعددی در حوزه اخلاق مداری و تأکید بر این موضوع که در دنیا همه چیز دقیق و محاسبه شده است، بیان کرد: همه کارهای ما در دنیا زیر ذره بین است و باید نهایت دقت را بکنیم که عامدانه دچار خطا و کج روی نشویم.
 
 
دکتر خدادوست در ادامه سخنان خود با اشاره به این نکته که اگر اعتقاد عمیق داشته باشیم و براساس باورهای دینی و اخلاقی عمل کنیم، هیچ اتفاقی بازدارنده تحقق اهداف این مسیر نخواهد بود و حتماً کارکردهای عمیق و موثری به جا خواهیم گذاشت، بیان کرد: همه ما مسئولیت خدمت به دانشجویان را پذیرفته ایم و باید بدانیم که در کار اجرایی هیچ انشقاق و دیواری بین مخاطبانمان نیست و همه آن ها باید به یک دید نگریسته شوند. 
 
در بخش دیگری از این مراسم دکتر پورسعید اصفهانی مدیر سابق تربیت بدنی دانشگاه ضمن عرض قدردانی از کلیه همکاران مدیریت تربیت بدنی دانشگاه اظهار داشت: خداوند متعال را بسیار شاکر هستم که این توفیق نصیب بنده شد تا بتوانم به دانشگاه بزرگ علوم پزشکی شهید بهشتی صادقانه خدمت نمایم. وی گفت: این مدت برای من فرصتی با ارزش بود که بتوانم گوشه ای از زحمات دانشگاه را جبران کنم. مدیر سابق تربیت بدنی دانشگاه افزود: امیدوارم که هر عزیزی که پس از من در این جایگاه می نشیند، سربلند باشد.
 
 
 
 حکمیان مدیر سابق حوزه امور دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم بیان کرد: بنده در زمان تصدی در این جایگاه تکمیل کننده راه گذشتگان بودم که امیدوارم این مسیر را به شایستگی طی کرده باشم. وی اذعان داشت: قدردان زحمات کلیه عزیزان هستم چرا که خالصانه در حال خدمت رسانی هستند. حکیمیان ادامه داد: برای بنده جای بسی افتخار است که دکتر شجاعی بر این جایگاه خواهند نشست چرا که از اصحاب قدیمی و توانمند دانشگاه هستند.
 
در ادامه این نشست نصیری مدیر سابق حوزه تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، ضمن عرض تشکر از همکاران مجموعه این معاونت تصریح کرد: تمام سعی این جانب بر آن بود که هر آنچه در توان داشتم را انجام دهم. وی گفت: انشاءا... که توانسته باشم در این مدت از تجربیات سازنده همه عزیزان به نحو احسن بهره کافی را برده باشم.
 
 
همچنین دکتر شجاعی سرپرست جدید مجموعه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در ادامه اظهار داشت: این انتصاب فرصتی دوباره برای بنده جهت خدمتگزاری مجدد است و از این بابت بسیار خرسندم. وی افزود: خدمت در حوزه ای که عزیزان آن خاضعانه تلاش می کنند برای بنده نعمتی بزرگ است که امیدوارم در کنار شما عزیزان بتوانیم خدمت رسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، آن گونه که شایسته نام این دانشگاه است، باشیم.
 
مهندس اسماعیلی سرپرست جدید مجموعه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه نیز در این برنامه ضمن عرض تشکر از حسن اعتماد دکتر خدادوست، تأکید کرد: امیدوارم که با یاری شما بزرگواران بتوانیم پاسخ این حسن اعتماد را به خوبی بدهیم و مثمر ثمر واقع شویم. 
 
در بخش دیگری از این برنامه هاشم ورزی سرپرست جدید مجموعه مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه خاطرنشان ساخت: دانشگاه بزرگ علوم پزشکی شهید بهشتی مکانی مقدس است که بودن در آن باعث سربلندی است؛ به همین دلیل ابتدا از خداوند متعال و سپس از اعتماد دکتر خدادوست به بنده، سپاسگزار هستم و امیدوارم که با عملکرد خوب خود آثار ارزشمندی بر جای بگذارم. 
 
وی اظهار داشت: با همراهی شما خوبان، اول در تحقق اهداف نظام و سپس دانشگاه گام بر خواهیم داشت و از تک تک شما دوستان این درخواست را دارم که در این مدت به بنده مشاوره دهید و نقد کنید تا با همراهی تان بتوانیم اثرگذار باشیم. هاشم ورزی در ادامه با  بیان این نکته که دانشجویان امروز، همکاران و نزدیکان ما در آینده خواهد بود، بیان کرد: این مسأله مسئولیت ما را در طی مسیر، خطیرتر خواهد کرد و ما باید تمام توان خود را به کار گیریم تا روحیه خودباوری، اعتماد به نفس، نشاط و امید به زندگی را در دانشجویان تزریق کرده و دانشجویی در تراز انقلاب و دانشگاه تربیت کنیم.
 
 
در خاتمه این مراسم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود از زحمات دکتر پورسعیداصفهانی، حکیمیان و نصیری در زمان تصدی قدرانی به عمل آورده و احکام سرپرستان جدید سه حوزه مدیریتی این معاونت را به آنان اعطاء کرد.
 
انتهای پیام/


٠٨:٣٧ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.